Ekran Alıntısı.PNG ( Smart Moisture)

SmartMoisture toprak nem sensörü projeye özel boyut ve şekilde butik olarak üretilmekte ve yapay zeka ile analiz imkanı vermektedir.
Toprağın hacimsel su içeriğini (VWC), kapasitans / frekans alanı teknolojisi kullanarak zeminin dielektrik sabitini ölçerek belirler. SmartMoisture 100 MHz ve üzerindeki frekanslarda kullanılmaktadır. Bu nedenle tuzluluk ve dokusal etkileri minimize ederek ve donanımsal olarak çeşitli topraklardaki ölçümlerin doğruluğunu arttırmaktadır. SmartMoisture yerleştirildiği bölgede firmamızca yapay zeka teknolojisi kullanılarak kalibre edilmekte ve sulama sistemlerinin yönetimi sağlanabilmektedir.
SmartMoisture özel boyut ve şekilde bilimsel denemeler, park ve bahçeler, golf sahaları ve tarımsal alanlar gibi farklı sorunları çözebilecek şekilde firmamızca üretilmekte ve yönetilmektedir.
Ekran Alıntısı.PNG ( Smartmoisture mole)
YÜKSEK HASSASİYETE SAHİP KAPASİTİF NEM SENSÖRÜ 
Ekran Alıntısı.PNG ( Mole Yönetim robotu)
YÜKSEK HASSASİYETE SAHİP ÇOKLU KAPASİTİF NEM SENSÖRÜ VE NEME DAYALI KAPİLLER HAREKET ALGILAMA VE YÖNETİM ROBOTU
Ekran Alıntısı.PNG ( Mositure kapiller)
YÜKSEK HASSASİYETE SAHİP ÇOKLU KAPASİTİF NEM SENSÖRÜ VE NEME DAYALI KAPİLLER HAREKET ALGILAMA VE YÖNETİM ROBOTU
sulama_alanlari
Moles İşcilik
Etüt yapılacak bölgelere yerleştirilen ilgili teknolojilerimizin donanımlarından gelen verilerin proje öncesinde yapay zeka ile yorumlanarak yapılacak projelerde doğruluk oranı arttırılmaktadır.
Ekran Alıntısı.PNG ( Mole Büyük veri)